Digit #150: Jaký byl CES 2017

Honza se se svojí aplikací Fripito letos opět vydal na veletrh CES do Las Vegas a tak jsme využili situace a natočili na dálku nový díl o tom, co se objevilo nového, kam směřuje spotřební elektronika, co je IN, co OUT a jak si v tom všem stojí Apple.

Omluvte prosím horší kvalitu záznamu. Vzhledem k 11 hodinovému časovému posunu mezi Prahou a Kona jsme museli trochu technicky improvizovat. Díky

Komentáře

 1. První!;-)

  Honza má iPhone 8, se prokec.:-)) Udělejte to o tom díl, to bude sledovanost.;-)

  Problém je nejen, že lidi nestíhaj absorbovat tak rychle nové technologie, ale že máme pořád jen 24hod./den.;-) S tím by moh někdo něco udělat, nafouknout den.;-)

  Možná mají budoucnost tenounké OLED televize, kterou si člověk připne na v obýváku na magnety a když bude chtít, tak jí sroluje a přenese jinam.

  Ať už cokoli nového, musí to být jednoduché ne používání, intuitivní, přehledné, prostě fungující, nikoli x tisíc nastavování, právě proto, zže den má jen 24hod.;-)

  Díky za díl!

   1. No právě! 9-ku už ti nedaj!;-)) Možná budeš viset na stěně v Applu jako: WANTED! Reward 1.000.000,- $

  1. Při nahrávání zvuku můžou být potenciálně všechny bezdrátové věci rušením, byť u BT sluchátek by zrovna vše mělo být ok. Ale víte, jak důležitý je pro nás zvuk a jeho kvalita 🙂

 2. Pěkný, střízlivý povídání – snad jen připomínka. Twitter žádnou miliardu nevydělal 🙂 Naopak, stále prodělává desítky – či spíše stovky – milionů dolarů.

  1. Pravda! Ten se ještě super výhodně prodat nepovedlo. A že už to bylo několikrát na spadnutí

 3. Pěkný díl, líbí se mi jak Petr dokáže obhájit cokoli, co Apple udělá/neudělá. Kdyby Apple vyrobil rovnák na vohejbák, jemu to bude dávat smysl. A neberte to jako kritiku, naopak obdivuji jeho schopnosti a téměř vždy se dobře bavím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *